Strony

Google Website Translator Gadget

SUNBITES

Czasami napada mnie ogromna ochota na chipsy - na coś słonego lub ostrego. Chipsy - nie bo to sama chemia. Co tu jeść, żeby chrupało i smakowało, a nie posiadało sztucznych barwników ? 

Odkryłam przekąski, które są czymś pomiędzy chipsem, a ciastkiem, ale zdecydowanie w stronę chipsów.  SUNBITES to całkiem nowe, pyszne i chrupiące listki wielozbożowe z dodatkiem owoców lub warzyw i ziół.


Wersja z pomarańczą mają kawałki suszonej pomarańczy.  Ciasteczka są bardzo smaczne, nie za słodkie, odpowiednie jako przekąska pasują do kawy albo herbaty albo do pochrupania tak po prostu.
Jadłam  słodko-słone - przypominają mi w smaku chyba takie krakersy cieniutkie, tak to ten smak. Tyle, że są nieco inne, cieńsze i bardziej chrupiące a mniej łamiące.
Wiosenne warzywa -  są naprawdę rewelacyjne, dla mnie najlepsze, coś mają w sobie z chipsów cebulowych. Bardzo smaczne.
Papryka z ziołami- także pyszne, bardzo wyrazisty smak papryki w dalszym planie czuć zioła. Wyglądem nie różnią się od wiosennych warzyw.
Jest to nowość na rynku, powiem,  jestem zachwycona - dobre ale jako przekąska, nie najem się tym. Nie próbowałam jeszcze owoców leśnych.Cena 3,45zł .
A jak Wam smakuje? Próbowałyście?
                                                                     Polecam , Djors.

2 komentarze:

  1. Ja właśnie dzisiaj zobaczyłam je w sklepie i wzięłam owoce leśne. Są bardzo ciekawe, ale nie mogę porównać do innych, bo ich nie próbowałam. Owocowe są smaczne. Nie za słodkie, fajnie się je chrupie i mają lekki aromat malinowy (dlatego nazywam je malinowymi) :).

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. no to muszę koniecznie spróbować, dzięki

      Usuń