Strony

Google Website Translator Gadget

SAMSUNG WAVE 8500

Nigdy nie byłam przekonana do telefonów marki Samsung, lecz po przeczytaniu kilkunastu opinii i obejrzeniu recenzji zdecydowałam się na zakup tego konkretnego modelu. 
Zakupiłam w T-Mobile za kwotę: aparat- 89,00zł i 59,90zł miesięczny abonament tj. 240 minut oraz internet 250MB  (przez trzy miesiace 50% mniej bo przeniosłam numer). Umowa na dwa lata.
Co do samego telefonu, ma on genialny wyświetlacz -  duży, przejrzysty i wspaniała jakość kolorów. Dodatkowo odtwarzanie filmów w jakości HD oraz muzyki mp3 to czysta przyjemność. Model ten posiada aparat o matrycy 5,0 Mpx.  Co do baterii na razie nie mogę się wypowiedzieć, bo bardzo dużo z niego korzystam gry,  internet ale i tak go ładuje co 2 dni. Telefon używam bez pokrowca i na ekranie nie ma jak na razie żadnej ryski - szkło jest hartowane. Kupując ten telefon obowiązkowo warto dokupić pakiet MB na korzystanie internetu inaczej znaczna cześć możliwość telefonu się marnuje. Dla osób lubiących grać na telefonie powiem, że jest ogromna zawartość ich na Samsung Apps.
Polecam naprawdę super urządzenie i super zabawka. Zawsze używałam klasycznych telefonów
i długo nie mogłam się zdecydować wreszcie wybór padł na Samsunga Wave i nie żałuję. Na początku trudno było się przestawić z klasyki na ekran dotykowy ale po krótkim czasie zabawy mogę stwierdzić, że telefon jest  łatwy w obsłudze.
Jeśli zastanawiasz się nad zakupem tego telefonu, obejrzyj krótką recenzje, ja dzięki temu filmowi właśnie się zdecydowałam.
Jak Wam się podoba? 
                                                                            Polecam,Djors.

1 komentarz: