Strony

Google Website Translator Gadget

BEZ TEGO ANI RUSZ!


Odwieczny problem aby utrzymać kabinę prysznicową w czystości ! Osadzające się krople wody na szkle wyglądają bardzo brzydko a do tego jeszcze gdzieś tam trochę żelu lub szamponu który się nie spłukał.Ja jednak mam ten problem z głowy a dzięki wycieraczce do szyb.
Początkowo ciężko było się przyzwyczaić, że po kąpieli trzeba poświęcić około 20 sekund aby zrzucić krople wody ze ścianek brodzika. I teraz... bez tego ani rusz, brodzik cały czas jest utrzymany w czystości, nie trzeba poświęcać czasu ani też specjalnych płynów- śmierdzących i trochę żrących- do umycia. Domownikom też to weszło już w krew.

Moja zabawa zaczęła się od ścierek z mikrofibry, jest to bardziej pracochłonna praca, ale jednak dokładniej nimi wyczyścimy ściany brodzika.

Polecam, cena tej wycieraczki to 9,99zł., różni się tym od zwykłej wycieraczki, że posiada specjalną przyssawkę do kafelkowej ściany.
Wykonana jest z: plastiku - w kolorze biały oraz gumy - w kolorze niebieski.


Myślę, że przyda Wam się rada, dzięki której będziecie miały więcej czasu dla siebie !

7 komentarzy:

 1. poproszę jak najwięcej takich porad :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo dobra rada, jak od perfekcyjnej pani domu;) Nie mam kabiny prysznicowej, ale może na przyszłość mi się przyda.

  OdpowiedzUsuń
 3. rewelacja niby nic specjalnego, a jak ułatwia i umila życie ;D

  OdpowiedzUsuń
 4. no tak juz o tym myślałam... :D

  OdpowiedzUsuń
 5. pomysł gdzieś już słyszałam, ale pewnie potrzebowałabym kilku tygodni na przyzwyczajenie się do dodatkowej czynności ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobry pomysł. Ja na razie pryskam kabinę płynem do mycia kabin prysznicowych płuczę wodą i po sprawie:)

  OdpowiedzUsuń