Strony

Google Website Translator Gadget

MODEL MASCARA BeYu


                        Mascara modelująca, tzw. Tusz stylista.

Jest to kosmetyk, który odkryłam zupełnie przypadkiem na szkole makijażu w perfumerii Douglas  - spodobało mi się opakowanie oraz efekt rzęs.

Kupiłam ten tusz i ... nie kupię już żadnego innego, chyba że wyprodukują coś lepszego; testuję tusze od lat , mam za sobą pełno lepszych i gorszych, ale uważam, że ten jest najlepszy (moim ulubionym i  zaufanym do tej pory był tusz do rzęs Telescopic Loreala) 

Bardzo ładnie modeluje, tzn. świetnie wydłuża rzęsy, pogrubia, podkręca aczkolwiek nie ekstremalnie. Można swobodnie operować szczoteczką i nadawać pożądany kształt rzęsom podczas nakładania kolejnych warstw. Na rzęsach nie ma ani jednej grudki, nie skleja, tylko pokrywa tuszem każdą rzęskę z osobna. Poza tym kolor jest bardzo intensywny - bardzo czarny.
Konsystencja -kremowa, zapach prawie niewyczuwalny i opakowanie-elegancka, klasyczna, srebrna buteleczka. Nie kruszy się, nie zasycha a po wyjęciu szczoteczki nie trzeba jej wycierać z nadmiaru tuszu. 


Uważam, że mogę go polecić każdej dziewczynie, która lubi mieć mocniej podkreślone, ale zarazem nie przeciążone, super czarne, rzęsy.
Cena tuszu - 53zł.
                                                                   Polecam, Djors.

2 komentarze:

  1. nie słyszałam wcześniej o tym tuszu;)

    OdpowiedzUsuń