Strony

Google Website Translator Gadget

CZYTANIE MNIE KRĘCI - Zołza

"Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" Sherry Argov-


polecam ten zabawny poradnik kobietom, które są "zbyt miłe". Słowa "zołza" nie należy traktować całkiem serio- używany jest w sposób żartobliwy.

Każdej z nas chyba zdarzyło się oczarować jakiegoś mężczyznę, który stracił zapał, gdy  tylko uległa.Każda kobieta wie, jakie to uczucie, gdy mężczyzna przestaje zabiegać. Te problemy są wspólne większości kobiet, zarówno mężatek, jak i tych niezamężnych.
 
Zołza to kobieta niezależna, znająca swoja wartość, która będąc w związku z mężczyzną, nigdy nie przestaje być sobą, z poczuciem humoru i życzliwym charakterem. Nie kłamie, nie gra, nie manipuluje, mówi, to co myśli, i robi co chce. Jej zadziorność pociąga mężczyzn i podnosi temperaturę związku. 
Taka kobieta nie rezygnuje z własnego życia i nie ugania się za mężczyznami. Nie pozwala,żeby mężczyzna myślał, że ma ją w garści. I umie postawić na swoim, gdy on się zagalopuje."


Dlaczego mężczyźni kochają zołzy to wspaniała pomoc dla kobiet i świetna rozrywka, odkrywająca tajemnice relacji damsko-męskich, pomoże wam ułożyć związki z mężczyznami na całkiem nowych zasadach. Zastosowanie reguł atrakcyjności przez superbabki to klucz do cudownej miłości .
                                                          Polecam, Djors.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz