Strony

Google Website Translator Gadget

CZYTANIE MNIE KRĘCI- Kryształowy Anioł

Chciałabym opowiedzieć o książce dla której, przez kilka dni mało spałam, nie gotowałam, nie sprzątałam, dom mój był zaniedbany, bo tylko czytałam, czytałam i czytałam. Nie mogłam się doczekać co będzie dalej. Jest to, jak dla mnie, najlepsza książka Katarzyny Grochola "Kryształowy Anioł". Przeczytałam już także  "Serce na temblaku " , "A nie mówiłam", "Ja wam pokaże" i oczywiście "Nigdy w życiu", także polecam. Pamiętacie w filmach Judytę i Tosię. Judytę najlepiej zagrała to oczywiście  Danuta Stenka.
Nie będę pisać dużo,w skrócie, bo chcę zachęcić do przeczytania tej książki, o Sarze która  jest skromną, zakompleksioną mężatką, ma ona problemy życia codziennego. Mąż zapracowany i nieobecny, a Sara marząca o dziecku. Dostaje pracę w radiu, która to praca z czasem odmienia jej i radiosłuchaczy życie. Kończy się sukcesem, dostaje nagrodę. 
Czyta się szybko, pomimo iż jest 540 stron to litery są dość duże i fajny układ stron( bez obrazków). Jest 51 rozdziałów i każdy ma swoją nazwę.
Uważam, że Katarzyna Grochola ma wielu zwolenników swoich powieści. W książkach nie od początku świat jest różowy. Cena książek jest nawet przyzwoita od 30,00zł. Ja zawsze kupuję w marketach, ponieważ tam ona jest trochę tańsza, niż sugerowana cena książki. Są dwa rodzaje (tańsza) w miękkiej okładce, (droższa) w twardej okładce.

Następną książką, którą chce zakupić i pochłonąć to  "Makatka  " Katarzyny Grocholi i jej córki.                                                                                                        Pa. Djors. 

1 komentarz:

  1. Siostra dla mnie suuper, powiem Ci że nie miałam ostatnio czasu żeby wejść ale jak zajrzałam to przeczytałam wszystko i jestem zachwycona. Rewelacja!!

    OdpowiedzUsuń